Promocja 10% od zasileń
w systemie lojalnościowym!

Wyposażenie myjni

Aktywna piana

Aktywna piana

Aktywna piana pomaga w skutecznym usunięciu brudu nagromadzonego zarówno na karoserii, jak i chromowanych i plastikowych elementach. Detergent o odczynie lekko zasadowym świetnie rozmiękcza brud i tłuszcz, dzięki czemu łatwo je potem zmyć.

Aby jak najlepiej doczyścić auto należy zachować odpowiednią kolejność oprysku. Za pomocą dyszy pokrywamy aktywną pianą dokładnie całą powierzchnię auta, zaczynając od dolnych partii i przesuwając się stopniowo w kierunku dachu. Następnie, obchodząc pojazd dookoła, opryskujemy go z boku i z tyłu, na drugim boku auta kończąc. Piana powinna „oblać” samochód i stworzyć jednolitą warstwę na wszystkich elementach karoserii. Pieniąc auto w opisany przez nas tutaj sposób zapewniamy chemii kilkadziesiąt sekund na działanie, co jest kluczowe dla jej efektywności. Należy pamiętać, aby włączając kolejny etap – mycie zasadnicze (Program 2) również zachować tę samą kolejność płukania.

Szczotka z pianą

Szczotka z pianą

Szczotka służy do usunięcia silnego brudu z karoserii. Posiada specjalne syntetyczne włosie, które nie przylega do drobin brudu i małych drobin piasku. Wraz ze spienionym środkiem, podawanym w trakcie programu P3, pozwala oderwać brud od karoserii bezpiecznie dla Twojego lakieru.

Nie powinno się korzystać ze szczotki bez uruchomienia programu Szczotka (P3). Nieuruchomienie programu w czasie jej zastosowania, może doprowadzić do porysowania lakieru ostrym brudem znajdującym się na karoserii. To najczęstszy błąd użytkowników - złudne poczucie zaoszczędzenia na tej funkcji, które w efekcie doprowadza do trwałych i kosztownych w usunięciu uszkodzeń lakieru.

Suszarka

Suszarka

Wyposażyliśmy naszą myjnię CarBlik w bezpłatny osuszacz do auta. Dzięki suszarce usuniemy wodę pozostałą po myciu na myjni, szczególnie z przestrzeni zamkniętych, jak wnęki i uszczelki drzwi czy bagażnika – co zabezpieczy nas przed ich przymarznięciem w zimie.

Można również osuszyć karoserię auta, ale jeśli mycie samochodu na stanowisku prawidłowo zakończyliśmy programem Nabłyszczanie (P7) i całą karoserię spłukaliśmy wodą zdemineralizowaną z tego programu - to nie ma takiej potrzeby - wiatr osuszy auto w czasie jazdy i nie zostaną na nim ślady wody.

Czernidło do opon

Czernidło do opon

Bogate wyposażenie myjni CarBlik obejmuje również czernidło do opon - doskonale podkreśli ono estetykę samochodu i nada intensywnego czarnego koloru oponom czy wyblakłym listwom na aucie.

Zastosuj go po umyciu samochodu, na osuszoną wcześniej boczną stronę opony, opryskując płynnym ruchem oponę wokół. Możesz też użyć tego środka, do zewnętrznych czarnych, matowych części plastikowych, takich jak listwy ozdobne czy tyły lusterek.

Na koniec możesz przetrzeć opryskane powierzchnie słabo-chłonną szmatką czy gąbką dla wyrównania oprysku na całą powietrznię i starcia nadmiaru środka.

Płyn do spryskiwaczy

Płyn do spryskiwaczy

Na stacjach paliw płyn jest bardzo drogi, a w sklepach dostępne są zazwyczaj ciężkie i duże opakowania. Często tanie płyny są kiepskie jakościowo, bo zawierają mało substancji aktywnych, czy brzydko pachną.

Nasz profesjonalny płyn, dobrany do pory roku, zawsze zapewni świetną skuteczność mycia szyb. Uzupełnij płyn taniej, prościej i wygodniej, przy okazji mycia auta na myjni CarBlik! Bądź ekologiczny, nie generuj plastiku z opakowań do otoczenia.

Odkurzacz

Odkurzacz

Przemysłowe odkurzacze dostępne na naszej myjni sprawią, że proces odkurzania i sprzątania Twojego auta będzie znacznie szybszy i efektywniejszy. Siła ssania 2 razy mocniejsza, niż odkurzaczy domowych, odpowiednia ssawka, która pozwoli odkurzyć zarówno trudno dostępne miejsca, jak i większą powierzchnię podłogi oraz wygodny i długi przewód na wysięgniku – to wszystko pozwala w 2 minuty rozprawić się skutecznie z drobnymi zanieczyszczeniami w całym aucie.

Pamiętaj, że regularne odkurzanie auta jest ważne dla zdrowia Twojego i Twoich bliskich – w kurzu i brudzie na wykładzinie rozwijają się szkodliwe roztocza i bakterie!