Promocja 10% od zasileń
w systemie lojalnościowym!

Jak uzyskać fakturę

Fakturę można uzyskać na 2 sposoby. Po skorzystaniu z myjni i płatności gotówkowej oraz przy zasileniu systemu partnerskiego. Zawsze wymagane jest zarejestrowanie w systemie partnerskim CarBlik.

Rejestracja w systemie

Należy wypełnić formularz rejestracyjny pod adresem https://ewash.pl/carblik/rejestracja. System wyśle na podany adres mailowy link aktywacyjny.

Uzyskanie faktury po skorzystaniu z myjni przy płatności kartą lub gotówką

Po zalogowaniu do systemu w menu Faktury należy kliknąć w przycisk „Proszę o fakturę za mycie” i wypełnić formularz. Dane do faktury wystarczy podać tylko za pierwszym razem. Po zatwierdzeniu formularza system zapyta o zapisanie tych danych na koncie klienta.

Proszę o fakturę za mycie

Po naszej weryfikacji przy pomocy kamer video i systemów rozliczeniowych faktura zostanie wystawiona i będzie dostępna do pobrania w menu Faktury. System wyśle powiadomienie o wystawieniu faktury na podany adres mailowy.

Uzyskanie faktury przy zasileniu konta w systemie partnerskim

Fakturę można uzyskać również przy zasileniu przedpłatą konta. Jak działa cały system partnerski można przeczytać na stronie https://carblik.pl/system-partnerski-myjni.

Po wejściu w menu Wpłaty, żeby zasilić konto, należy przy polu „Wolne środki do wykorzystania” kliknąć w przycisk „Zasil wolne środki”.

Wpłaty

Wypełniając formularz, należy zaznaczyć „Chcę fakturę VAT” i potwierdzić dane do faktury.

Zasil wolne środki do wykorzystania

Po zasileniu konta w przeciągu kilku dni system wyśle email, a w panelu klienta pojawi się faktura do pobrania.

Zasilone wolne środki należy przypisać do kart i od razu można z nich korzystać.