Promocja 10% od zasileń
w systemie lojalnościowym!

CarBlik – Najnowocześniejsza myjnia w mieście!

Dla nas to nie pusty slogan, dla nas to założenie i cel! Poświęciliśmy sporo czasu i pracy, aby nasza myjnia sprostała oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów.

Dobierając technologie myjącą, urządzenia i wyposażenie myjni CarBlik postawiliśmy na jakość! Sprzęt profesjonalnych marek, dobry projekt i wykonawca – wszystko po to, aby jak najlepiej zadbać o Twój samochód.

Ponieważ sami jesteśmy pasjonatami motoryzacji i lubimy dopieścić nasze auta, kompletując wyposażenie myjni nie oszczędzaliśmy. Jest wiele aspektów technicznych, na które myjąc auto nie zwracasz może uwagi, lub zdarza Ci się mylnie je zinterpretować. Nie musisz się na tym znać, my zatroszczyliśmy się o to za Ciebie. Przykładowo spotkaliśmy się z opiniami klientów, że wyższe ciśnienie w programach myjących jest lepsze – „Lepiej zdziera brud”. Jednak jeśli jest zbyt duże, powoduje mikropęknięcia lakieru, które mogą prowadzić do jego zniszczenia. W przypadku starszego lakieru nawet jednokrotne użycie za wysokiego ciśnienia może go uszkodzić.

Zdjęcie myjni z zaparkowanym samochodem.

My wiemy, że skuteczność zapewnia dopiero połączenie odpowiednio dobranych parametrów, takich jak ciśnienie oraz wysokiej jakości chemia. Dlatego stosujemy wyłącznie chemię klasy premium od znanych producentów, na bieżąco ją kontrolujemy i sami testujemy. Nasza piana ma PH zbliżone do neutralnego – nie rozpuszcza więc powłok ceramicznych, czy twardych wosków nałożonych na auto. Za to doskonale radzi sobie z brudem. Wiemy, że to wydatek, który się opłaca, bo daje pożądany efekt w sposób bezpieczny dla Twojego samochodu.

Zdjęcie stanowiska myjącego na myjni.

Na myjni CarBlik zadbaliśmy o to, abyś mógł zająć się swoim autem kompleksowo. Dlatego znajdziesz tu również osobne stanowisko do sprzątania samochodu, darmową suszarkę, dystrybutor płynu do spryskiwaczy i czernidło do opon.

Jeśli Twoje auto to Twoja pasja to dobrze trafiłeś – my też tak mamy!

Jakie jeszcze zalety ma myjnia CarBlik:

  • Program partnerski - gwarantuje Ci wygodę użytkowania i płacenia, faktury za mycie, 10% rabat na mycie przy każdym doładowaniu konta, wspólne rozliczanie dla firmy lub rodziny oraz programy dla flot pojazdów i firm. Program pozwala w prosty sposób kontrolować doładowania środków, płatności i bieżące zużycie każdego z użytkowników (np. pracowników czy rodziny). Karta dla pracownika może być wspaniałym bonusem dla niego do wykorzystania.

  • Łatwość uzyskania faktury – to w efekcie ok 40% tańsze mycie – u nas fakturę możesz otrzymywać automatycznie na maila, po każdym doładowaniu środków – nie musisz pamiętać o tym myjąc pojazd, prosić o jej wystawienie i poświęcać temu czas.

  • Dostępność 24 godziny przez 7 dni w tygodniu – możesz umyć swoje auto w dogodnym dla Ciebie dniu i godzinie.

  • Przepustowość - tak zaprojektowaliśmy funkcjonalność myjni, jej parkingu, podjazdu i dużą ilość miejsc do sprzątania, by nawet w dniach szczytu myjnia funkcjonowała sprawnie. Dzięki temu możesz zawsze, gdy potrzebujesz szybko i wygodnie myć swoje auta bez kolejek i długiego czasu oczekiwania.

  • Bezpieczeństwo - myjnia jest stale monitorowana, oświetlona całą dobę, jest częścią obiektu chronionego – to zapewnia Ci spokój, poczucie bezpieczeństwa i porządek.

  • Świetna lokalizacja – blisko do centrum Miasta i w doskonałym „towarzystwie”. Na terenie kompleksu Nowe Miasto znajduje się m.in. restauracja GALO NERO, dwupoziomowy Tor Kartingowy ZYGZAK, Klub Fitness World, Park Zabaw dla Dzieci GOJUMB, paczkomat i wiele innych przydatnych usług.